Pradžia
lt
en

Naujienos

Pradžia
Metai
Mėnuo

Manto Adomėno knygų „Moneta ir labirintas“ pristatymas

2024-05-03 „Ši knyga - kaip kentauras. Vieną vertus - tai šnipų romanas, kitą vertus - tai istorinis pasakojimas. Tai vienas romanas dvejose knygose ir veiksmas iki galo paaiškėja tik perskaičius abi“ - sako Antikos tyrinėtojas, vertėjas ir publicistas...

Projekto "Knygos kelias" pristatymas

2024-05-02 Bibliotekoje vyko projekto "Knygos kelias" pristatymas

KLAIPĖDOS KNYGA 2023

2024-04-30 66 dienas trukęs balsavimas BAIGĖSI ir šį vakarą Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešoji biblioteka buvo paskelbti GRAŽIAUSIOS, POPULIARIAUSIOS bei KLAIPĖDIETIŠKOS KNYGOS nominacijų laureatai ir nugalėtojai.

Bibliotekoje svečiavosi LR PREZIDENTAS

2024-04-30 „Be-rūko“ – tai Klaipėdos rajono savivaldybė komunikacijos projektas, kurio tikslas – informuoti mokinius ir tėvus apie elektroninių cigarečių žalą, o galutinis siekis – sukurti saugesnę atmosferą mokymosi įstaigose.

Kūrybinės dirbtuvės "Aš irgi Europos žvaigždutė"

2024-04-30 Kūrybinės dirbtuvės "Aš irgi Europos žvaigždutė", skirtos Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei paminėti

Kvalifikacinė išvyka į Kauną.

2024-04-29 Pasisemti gerosios patirties, įsikvėpti ateities darbams, projektams ir svajonėms, pabendrauti su kolegomis iš Ąžuolyno biblioteka ir Vytauto Didžiojo universiteto biblioteka Leonido Donskio padalinio. Grįžtame darbingai ir kūrybiškai nusiteikę 

Ignės Alės knygos „Migruojantys paukščiai“ pristatymas

2024-04-26 „Nuo pat tada, kai parašiau pirmąją knygą, jau žinojau, kad noriu parašyti tokią knygą, kaip „Migruojantys paukščiai“ - apie dviejų moterų meilę.“ - IGNĖ ALE.

Metų bibliotekininkų apdovanojimai 

2024-04-26 Nacionalinės Lietuvos Bibliotekų Savaitės proga, jau trečius metus iš eilės turime tradiciją - balsuojame ir renkame geriausius mūsų kolektyvo darbuotojus!

Pavasariniai skirtukai

2024-04-22 Nors pavasaris nedžiugina šiltais orais, šiandien kvietėme skaitytojus pasigaminti asmeninius, unikalius bei pavasariu dvelkiančius skirtukus. Gautu rezultatu džiaugiamės visi ir tikim, kad dabar skaityti bus dar maloniau.

Pas mus svečiavosi muzikos festivalio dalyviai

2024-04-19 Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivali dalyviai bibliotekoje gamino unikalaus dizaino maišelius,

Kaip pasirinkti?

2024-04-19 Klaipėdos valstybinė kolegija supažindino gimnazistus su savo studijų programomis

„Mažasis princas“ Žemaitiškai

2024-04-19 „Ypatingai džiaugiuosi, kad žemaičių kalba, ypač paskutiniu metu, išgyvena didelį pakilimą“ - šiandien, knygos pristatymo metu ne kartą kartojo profesorius, knygos vertėjas Juozas Pabrėža.