Duomenų bazių informacija gali būti naudojama tik asmeniniais, mokslo ar mokymo tikslais, laikantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo ir neperduodant jos tretiesiems asmenims. Draudžiama kopijuoti informaciją ištisai bei naudoti komerciniais tikslais. Informaciją atsisiųsti, spausdinti, įsikelti į saugojimo laikmeną galima tik nedideliais kiekiais.
Elektroninė viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazė. EBSCO Publishing yra viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje, kuri siūlo informaciją humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kitomis temomis.
Teisinėje duomenų bazėje Infolex pateikiami Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Taip pat čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios etikos komisijos sprendimais ir kitais dokumentais.
Duomenų baze galima naudotis Informacijos skaitykloje. Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės skaityklos darbuotojų.
- TAR– teisės aktų registras.
-
LRS – Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės.
-
EUR-Lex – Europos Sąjungos teisė.
-
LAT – Lietuvos aukščiausiasis teismas.
-
LVAT – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.
-
Lietuvos periodinės spaudos bibliografinė straipsnių bazė 1994–2002 m. (archyvas)
-
All Academic – įvairių mokslo sričių elektroniniai žurnalai
-
Bibliografinė Europos Sąjungos oficialiųjų dokumentų duomenų bazė
Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų portalas – čia rasite daugiau kaip 230 elektroninių knygų ir 11-oje mokslo žurnalų publikuojamus straipsnius įvairiomis temomis.
E-PAVELDAS – portale pateikiamas Lietuvos atminties institucijose (bibliotekose, archyvuose, muziejuose) saugomo paveldo suskaitmenintas turinys. Dokumentinis paveldas: knygos, nuotraukos, rankraščiai, periodiniai leidiniai, bažnytinės knygos. Muziejinės vertybės: meno kūriniai, eksponatai. Muzikos kūriniai: senosios šelako plokštelės.
Emokyklos ebiblioteka: Literatūros kūriniai 5-8 klasėms – skaitmeninė biblioteka, kurioje pateikiama literatūros kūrinių 5-8 klasių moksleiviams
Klasikinės Lietuvių literatūros portalas – klasikinės pasaulio literatūros virtualios bibliotekos dalis. Nemokamos knygos lietuvių kalba nuo XIV a. iki šių dienų.
Senieji raštai – duomenų bazėje kaupiami Lietuvių kalbos instituto suskaitmeninti XVI–XVII amžiaus lietuviški raštai.
DOAJ – Directory of Open Access Journals – įvairių sričių ir kalbų visateksčiai mokslo žurnalai. Prieinami nemokamai.
Social and Human Sciences Full Text Periodicals – UNESCO socialinių ir humanitarinių mokslų elektroninių žurnalų duomenų bazė (700 pavadinimų).
Atviroji prieiga ir jos ištekliai – tai nemokama ir laisva prieiga, kuri leidžia visiems ieškoti, skaityti, dalintis, cituoti ir nekomerciniais tikslais naudoti įvairią elektroninę mokslinę literatūrą: straipsnius, disertacijas, konferencijų pranešimus, tyrimų duomenis ir kitą publikuotą ir nepublikuotą medžiagą (LNB).