Pradžia
lt
en

Sveiki atvykę į Šiaurės šalių literatūros savaitę!

Atnaujinimo data 2021-12-08 10:39

Pradžia

     Šiemet Šiaurės šalių literatūros savaitė kviečia vaikus ir suaugusiuosius į garsinio skaitymo renginius svajonių ir ilgesio tema. Šis laikmetis paženklintas didesnių atstumų, užvertų sienų, tačiau svajonės ir ilgesys mus jungia ir vienija nepaisant visų apribojimų. Mes svajojame ir ilgimės skirtingų dalykų, tačiau mūsų jausmai yra universalūs. Literatūra visais laikais leisdavo mums nuklysti į svajones, o per pandemiją tai tapo gal net ypatingai svarbu. Todėl ir Šiaurės šalių literatūros savaitė šiemet kviečia pokalbiams apie svajones ir ilgesį.
    Lapkričio 16 d. Vaikų ir jaunimo bibliotekoje kartu su Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 3 c. Klasės moksleiviais (mokytoja Jūratė Freigytė) pasinėrėme į paslaptingąją Šiaurę. Stebuklingos pašvaistės fone vaikai klausėsi Karin Erlandsson „Perlų ieškotoja“ ištraukos, kurią švediškai skaitė Vyr. bibliotekininkė Neringa Birbalienė. Pasiklausę švediškai, vaikai suskubo užrašyti savo svajones, o jas kartu su interaktyviu įrankiu „PICTIONARY“ ir jas nupiešti.
    Dėkojame visiems susirinkusiems ir primename, jog visą savaitę laukiame Jūsų svajonių (bibliotekos laiptų zona) bei nuotraukų, konkursui „Kuo tu norėtum būti užaugęs".