Pradžia
lt
en

Raganos Lilės stebuklai

Atnaujinimo data 2023-07-13 15:24

Pradžia
Gargždų „Minijos” progimnazijos 2 c ir 2a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Viktorijos Dargužienės ir Astos Kundrotienės, Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje surengė linksmą, kupiną nuotykių teatralizuotą programėlę pagal Knister knygą ,,Ragana Lilė“.
Autorius, prisistatantis Knister slapyvardžiu, labiausiai mūsų šalies vaikams ir jų tėvams žinomas iš šmaikščios ir gausiai iliustruotos knygų serijos apie raganą Lilę. Apie šią linksmą heroję jau sukurta per 40 knygų, išversta į 35 kalbas. Lietuvoje išleista apie 14 Knister knygų ir visos jos sulaukė didžiulio vaikų susidomėjimo.
Žaismingi, pilni vaikškų pokštų Knister knygų personažai renginio dalyviams sugalvojo įvairiausių užduočių. Svečiai atsakinėjo į klausimus, spėliojo skaitomas knygų ištraukas, ragavo raganos valgius, riterio meilės gėrimą, eksperimentavo, kartu su ragana Lile sprendė matematines užduotis, o kad sužinotų kas jų laukia ateityje, savo laimę bandė traukdami burtus.
Visiems susirinkusems susitikimas su raganaite Lile suteikė ne tik daug džiaugsmo, žinių, gerų emocijų, bet ir paskatino artmiau susidraugauti ir susipažinti.