Pradžia
lt
en
2023 gruodžio 14 d. 17:00 - 18:15 J. Lankučio viešoji biblioteka

Susitikimas su fotografu Mariumi Čepuliu ir jo knygos „Ana konda“ pristatymas

Pradžia
*photo*
Kviečiame į susitikimą su fotografu Mariumi Čepuliu ir jo knygos „Ana konda“ pristatymą!
Susitikimas NEMOKAMAS.
Renginio metu bus galima įsigyti knygų.
Kokie žavūs ir įdomūs tie gyvūnai. Kartais pirštai net virpa, kaip norisi paliesti, paglostyti, paimti ir priglausti. Bet daugelį tuojau sulaiko nerami mintis:
AR JIS KANDA?
O žemaičiams, matyt, tokios nemielos anakondos, kad jų klausimas skamba taip: „AR ANA KONDA?“
Žinomas gamtos fotografas, laidų vedėjas ir rašytojas Marius Čepulis kviečia į kelionę po laukinę gamtą susipažinti su daugybe gyvūnų nuo pačių mažiausių iki tikrų milžinų, kurie gali mums įkąsti, įspirti, mus nudilginti ar kitaip sužaloti.
Gausiai paties autoriaus darytomis nuotraukomis iliustruota knyga padės pažinti ir geriau suprasti laukinius gyvūnus bei išmokti išvengti pavojų su jais susidūrus.
Kas baisiau – erkė ar vilkas?
Ar gali įkasti drugelis?
Ar karpiai kanda?
„Ana konda“ – tai
• puiki knyga visai šeimai;
• parašyta trumpai, nesudėtingai, informatyviai ir šmaikščiai;
• supažindina su įkąsti ar kaip kitaip nuskriausti galinčiais gyvūnais, paaiškina priežastis, kodėl jie taip elgiasi, ir kaip to išvengti;
• moko tinkamai, saugiai elgtis su laukiniais gyvūnais;
• skatina pažinti, vertinti ir tausoti gamtą.
Marius Čepulis – daugeliui gerai pažįstamas gamtos fotografas, savo nuotraukomis ir įtaigiais, neretai šmaikščiais pasakojimais apie gyvūnus besidalijantis feisbuko paskyroje „Čepulio fotoklajonės“. Jis taip pat yra laidų vedėjas ir knygų vaikams apie gamtą autorius. Jis ne tik pats aktyviai rūpinasi biologinės įvairovės išsaugojimu ir gyvūnų gerove, bet ir šviečia visuomenę šiomis temomis. Jis pelnė ne vieną prizą Lietuvos gamtos fotografų konkurse „Auksinis žaltys“. Knygoje „Ana konda?“ taip pat išvysite įspūdingų gyvūnijos nuotraukų.