Pradžia
lt
en
2023 lapkričio 13 d. 17:30 - 19:00 J. Lankučio viešoji biblioteka

Paskaita su Giedrium Surpliu „Tavo kertinė plyta į sėkmę“

Pradžia
*photo*
Lapkričio 13 d., 17.30 val. bibliotekoje naujai pažvelgti į krikščionybės siunčiamą žinią, jos svarbą veikliame ir prasmingame gyvenime ir pirmosios savo knygos „Laimėti – ne nuodėmė: krikščioniškas požiūris į sėkmę ir lyderystę“ pristatymą kviečia autorius – Lietuvos politikas Giedrius Surplys.
Daugelį pasaulio politikos ir verslo lyderių įkvepia būtent Jėzaus pasisakymai, o palaiminimai turintiems vargdienio dvasią ir vargingiesiems jie – amžina paguoda. Dilemų vedamas autorius leidžiasi į kelionę po Biblijos puslapius, po šventųjų gyvenimo istorijas. Naujoviškai. Iš pirmo žvilgsnio paprastai: dialogas su skaitytoju, šiuolaikinė kalba, anekdotai, liaudies išmintis. Lyderystės knygų šiandieniniame pasaulyje išleista gausybė. Pastaroji – devynių žingsnių lyderystės elementorius ir garbių dvasininkų pamąstymų derinys. Autoriaus pašnekovai – žinomi šalies dvasininkai: Algirdas Toliatas, Antanas Saulaitis, Gintaras Grušas, Juozapas Marija Žukauskas, Kęstutis Kėvalas, Ričardas Doveika, Vaidas Vaišvilas, Vilius Viktoravičius, Visvaldas Kulbokas atvirauja apie patirtį: kaip krikščionio veikloje posakis „atsuk kitą skruostą“ dera su pasaulietine konkurencijos dvasia.
,,Tačiau jokia knyga tikrai nepakeis žmogaus gyvenimo, nesuformuos tvirtos savivertės ir kiekvienas mūsų turime tokią pat teisę į pasaulio gėrybes, kaip ir visi kiti. Kiekvienas. Galime kalnus kilnoti, demonus išvarinėti, daryti daug dalykų, jei tik įtikime. Įtikime savimi“, – sako lyderystės knygų gausybės išprovokuotas Seimo narys. Krikščioniškos gyvenimo gijos vedamas autorius nenorėtų, jog jo surašytos mintys liktų neperskaitytos tik todėl, kad jas užrašęs autorius yra politikas. Būti politiku, kaip ir laimėti – ne nuodėmė, o knyga turėtų padrąsinti kiekvieną siekti ir tikėti. Būti savo gyvenimo lyderiu, kurti ryškų, šviesų, ambicingą, laisvą, atsakingą gyvenimą ir sėkmingą verslą. Juk nesėkmė negali būti nulemta krikščioniško tikėjimo, veikiau tai baimės ar tinginystės rezultatas, – skaityti, galvoti, bendrauti pirmosios savo knygos pristatymo metu kviečia Giedrius Surplys.