Pradžia
lt
en

Susitikimas su žurnaliste ir rašytoja Virginija Rimkuviene

Pradžia
Šio vakaro renginį pradėjome tikėdamiesi suteikti pradžią naujai tradicijai - daugiau nei prieš mėnesį nusprendėme suorganizuoti geriausių iš geriausių rinkimus. Balsuoti kvietėme ne tik bibliotekos darbuotojos, bet ir visus lankytojus bei Klaipėdos rajono gyventojus. O kada būtų geresnė proga juos paskelbti ir apdovanoti, jei ne per Nacionalinę bibliotekų savaitę.
Bibliotekos direktorė Indra Tamašauskienė kartu su Klaipėdos rajono savivaldybės meru Broniumi Markausku paskelbė ir apdovanojo 3 nominacijų laimėtojus, kuriems įteiktos Mero padėkos bei atminimo dovanos ir gėlės.
Geriausia 2021 metų bibliotekos darbuotoja paskelbta Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja darbui su kraštotyra Giedrė Ilginienė už aktyvią bibliotekinę, kraštotyrinę bei kultūrinę veiklą. Kūrybiškiausia 2021 metų bibliotekos darbuotoja už meilės knygai ugdymą ir nenuilstamą skaitymo skatinimą originaliomis iniciatyvomis apdovanota Dovilų filialo vyriausioji bibliotekininkė Eligija Žukauskienė. Bendruomeniškiausiu ir iniciatyviausiu 2021 metų bibliotekos filialu už meilę knygai ir žmogui, aktyvų bendradarbiavimą su bendruomene bei visuomeninėmis organizacijomis apdovanotas Dituvos filialas ir bibliotekininkė Jurgita Butkė.
Taip pat šios gražios šventės proga visus susirinkusius ir nominantus sveikino vicemerė A. Balnionienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Petrauskienė, seniūnės D. Bliūdžiuvienė, N. Ilginienė, I. Žiedienė, laikraščio „Banga“ redaktorė V. Butkuvienė.
Džiaugiamės, kad turėjome galimybę Anykščiuose paimti ir perduoti Lietuvos labdaros ir paramos fondo “Baltasis balandis” diplomą bibliotekos globojamo literatų klubo „Potekstė“ narei Marijai Pabrėžienei, kuri užėmė III vietą poetų humoristų „Humoro medis - 2020“ konkurse.
Po apdovanojimų, susitikti su bibliotekos bendruomene ir skaitytojais pakvietėme rašytoją Virginiją Rimkuvienę, parašiusią ir išleidusią bestseleriu tapusią knygą „Man 50 ir aš dar gyva“.
Virginija teigia, kad jos knygoje „užkabinamos“ beveik visos 50-etei aktualios sritys – nuo profesinės veiklos, partnerystės iki tuščio lizdo sindromo ir grožio. Knygoje daug istorijų iš rašytojos asmeninės bei kitų moterų patirties, todėl ji nuoširdžiai tikisi, kad joje kiekviena ras tai, ko ieško - ir naudingų patarimų, ir smagių pasiskaitymų.
Po smagaus pokalbio su rašytoja ir jos knygų pristatymo vakaro pabaigoje - visus svečius pakvietėme paklausyti nuostabių saksofono melodijų ir pasivaišinti šventiniu tortu.