Pradžia
lt
en

Susitikimas su Jurga ŠEDUIKYTE

Pradžia
„Kad suprastum, kokiam pasaulyje gyveni, privalai bent kartą gyvenime atsikelti per anksti ir nueiti pasitikti kylančios saulės“ - sakė dainininkė, kompozitorė, aktorė, žurnalistė ir rašytoja Jurga Šeduikytė.
Pilna salė susidomėjusių žvilgsnių klausė Jurgos, šių metų projekto „Metai su knyga“ suaugusiųjų skaitymo ambasadorės istorijų bei patarimų, kaip susidraugauti su knyga, kaip priimti save ir įsiklausyti ne tik į savo vidų, bet ir į supančią aplinką.
Popietės pokalbis buvo apie tai, kaip ji įveikia balto popieriaus lapo baimę, kokias knygas skaito, kada jai skaityti gera, kodėl suaugusiems rekomenduoja skaityti Daniel Keyes knygą „Gėlės Aldžernonui“ ir kuo jai ypatinga ši knyga.
Susirinkę žiūrovai ne tik išklausė, bet įsitraukė ir patys - susirinkdami užrašė autorei klausimus, taip pat pildė lapelius, kuriuose užrašė savo mėgstamiausią knygą ir kodėl ją rekomenduotų perskaityti kitiems. Pažadam, kad paklausysim Jurgos patarimo ir su visomis „gyvomis“ knygų rekomendacijos suteiksime galimybę susipažinti ir Jums.
Nuoširdaus susitikimo pabaigoje Jurga visiems palinkėjo „šilumos jausmo tarpusavyje ir galimybės saugiai jaustis būnant savimi“.