Pradžia
lt
en

Pyragų dieną aukoti kvietė bibliotekininkai

Pradžia

    Lapkričio 6-oji – Pyragų diena ir jau 12 metų, šią dieną visos įstaigos bei organizacijos yra kviečiamos kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar draugams, o surinktas lėšas paaukoti. J. Lankučio biblioteka šiais metais, nusprendė suburti savo bičiulius bendram tikslui – dalintis savo keptais pyragais ir aukoti mažajai mūsų rajono gyventojai Eimantei.

    Eimantei dar tik netrukus sueis vieneri metai. Mergytė su savo šeima gyvena Klaipėdos rajone, Eimantės mama Inga pasakojo, kad liga užklupo netikėtai. Po ilgų dienų, praleistų ligoninėse, reanimacijoje, diagnozuotas inkstų nepakankamumas bei kitos gretutinės problemos. Mažylei labai reikalingas kraujospūdžio aparatas (nes kiekvieną dieną reikia matuoti spaudimą) ir kasdieniai vaistai.

    Prie gražios iniciatyvos, kepdamos skaniausius pyragus bei naminę duoną, prisijungė ne tik bibliotekininkės, bet ir skaitytojai. Sulaukėme malonaus skambučio iš Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos nario Vytauto Butkaus, kuris dėkojo bibliotekai už iniciatyvą ir, net būdamas Vilniuje prisijungė prie akcijos.

    Nuoširdų ačiū tariame Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojai Ligitai Liutikienei, Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorei  Vilijai Butkuvienei ir visai redakcijai, kurie taip pat prisijungė prie mūsų Pyragų dienos.

Jūsų visų dėka, surinkome 245,24 eurus. Šiomis lėšomis prisidėsime prie to, kad mažosios Eimantės kasdienybė būtų lengvesnė, o sveikata - geresnė.

    Visiškai pritariame V. Butkaus laiške rašytiems žodžiams: „Ne pyrago dydis, ne jo skonis, ne išmoningas receptas yra svarbiausia. Svarbiausia, kad pyrago šiluma pasiekia mūsų širdis. Gera jausti, kad galime daryti gerą kartu.“

    Donata Bijeikė