Pradžia
lt
en

Negalintiems skaityti įprastai – galimybė knygų klausytis

Pradžia

Jono Lankučio viešoji biblioteka džiaugiasi, galėdama pristatyti savo skaitytojams, turintiems skaitymo sunkumų, prieigą prie garsinių knygų – nuo šiol bendradarbiaujame su LAB. Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB) yra specialioji valstybinės reikšmės biblioteka, kurios paskirtis – tenkinti asmenų, negalinčių skaityti įprasto spausdinto teksto, kultūrinius ir informacinius poreikius.

Visus, kurie negali skaityti įprastos knygos, kviečiame rinktis garsinę knygą ar žurnalą! Siekdami užtikrinti kuo geresnes paslaugas savo skaitytojams, dirbame su virtualia biblioteka ELVIS, todėl tau galime pasiūlyti tūkstančius pavadinimų populiarių įgarsintų leidinių.

  • negali skaityti dėl silpstančio regėjimo?
  • tavo vaikas turi disleksiją ar kitų skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų?
  • tėvų ar senelių amžius jau toks, kad sveikatos būklė neleidžia skaityti įprastos knygos (negali ilgai sėdėti, sunku perversti puslapius, sunku išlaikyti knygą rankose)?

Nedelsdamas registruokis pats ar registruok artimą žmogų virtualioje bibliotekoje ELVIS (https://elvislab.lt/ ) – garsinę knygą atsisiųsti paprasta, o stebuklą ji sukuria didelį!  

Jei reikia pagalbos ar turi klausimų – skambink Henrikai tel. 8 658 92743 arba rašyk h.nedzveckiene@labiblioteka.lt.

Nedvejok – kiekvieną atvejį vertiname individualiai, kiekvienam rasime patogų būdą klausytis garsinių knygų!

Jei negali skaityti įprastai – rinkis virtualią biblioteką ELVIS. Pasigarsink knygą!