Pradžia
lt
en

Knygos „Mykolas Vaitkus. Atsiminimai“ pristatymas

Pradžia
MYKOLUI VAITKUI ATMINTI
„Reikia tikėti, reikia būti tvirtiems savo tikėjime, kad į Viešpaties dienas ateis žmonės, kurie su priderama nuovoka ir pagarba jo darbus išnagrinės ir aptars ir, jeigu jau niekur kitur, tai nors Žemaitijos Gargžduose, jo niekad nepamirštoje gimtinėje“, - taip apie Mykolo Vaitkaus darbus rašė poetas, dramaturgas, vertėjas Stasys Santvaras.
Šis jaukus ir prasmingas vakaras buvo skirtas kunigo ir rašytojo M. Vaitkaus atminimui ir jo knygos „Atsiminimai“ pristatymui.
Rengino puošmena ir pasididžiavimas - Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazistų kūrybinė kompozicija, kurią paruošė mokytoja Rasa Rusteikienė.
Knygos pristatymą savo pranešimais praturtino M. Vaitkaus įamžinimo idėjos pradininkė ir iniciatorė Daiva Beliokaitė-Karuz bei Gargždų krašto muziejaus muziejininkė, menotyrininkė Regina Šiurytė-Šimulienė.
M. Vaitkaus knyga „Atsiminimai“ skirta kunigo ir rašytojo Mykolo Vaitkaus dvigubam jubiliejui - 140-osioms gimimo ir 50-tosioms mirties metinėms.
Džiaugiamės, kad ši prasminga knyga praturtino ne tik mūsų bibliotekas, bet ir visų Klaipėdos rajono mokyklų bibliotekų lentynas.