Pradžia
lt
en

Bibliotekos padėkos vakare žibėjo bendrystė ir šypsenos

Pradžia

    Aktorės Eglės Jackaitės ir džiazo virtuozo Vytauto Labučio muzikos ir poezijos improvizacijos vakaras „Jausmų džiazas“ visus, gruodžio 14 d. susirinkusius Gargždų kultūros centre, nuteikė itin šventiškai. Klaipėdos rajono verslo ir Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai, bičiuliai, partneriai, kolegos – visi susirinko į Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Padėkos vakarą.

    „Tai buvo noras padėkoti už bendrystę, už gražius nuveiktus darbus, jau įvykdytus ir būsimus projektus. Esame nuoširdžiai dėkingi visiems, kurie atėjo“ – teigė bibliotekos direktorė Indra Tamašauskienė. Iš tiesų, tą vakarą netrūko senai nesimačiusių kolegų šypsenų, nuoširdaus bendravimo, jaukios kalėdinės atmosferos.

    Pagrindiniai Padėkos vakaro rėmėjai: bendrovės „Vakarų medienos grupė“ direktorius Egidijus Mockus, teisininkė A. Šakinienė, UAB „Statauga“ direktorius V. Augustis, UAB „Gargždų rangos darbai“ vadovas Artūras Uosis. Ši verslo ir kultūros bendrystė leido vakaro svečiams padovanoti ne tik džiazo improvizacijas, bet ir žavingus „Mimų teatro“ aktorių pasirodymus, taip pat profesionalias nuotraukas prie foto sienelės.