Pradžia
lt
en

Piktas medus

Pradžia
Autorius: Jodi Picoult, Jennifer Finney Boylan

Olivija Makafi žino, ką reiškia pradėti iš naujo. Tobulas tarsi atvirukas gyvenimas – namas Bostone, santuoka su puikiu kardiochirurgu, nuostabus sūnus Ašeris – baigėsi, kai jos vyras parodė tamsiąją savo pusę. Olivija niekada nesitikėjo, kad grįš į savo mieguistą gimtąjį miestą Naujajame Hampšyre, gyvens namuose, kuriuose užaugo, ir perims tėčio bityną.

Lilė Kampanelo irgi puikiai žino, ką reiškia pokyčiai. Prieš dvyliktą klasę ji su mama persikelia į Adamsą, Naująjį Hampšyrą, ir abi tikisi, kad čia jų laukia nauja pradžia.

Olivijos ir Lilės keliai susikerta, kai Ašeris įsimyli naujokę, o ši irgi neatsispiria jam. Su Ašeriu ji pirmą kartą jaučiasi laiminga, bet ar tikrai gali juo pasitikėti...

Vieną dieną Olivija sulaukia skambučio: Lilė mirusi, Ašerį apklausia policija. Olivija tiki, kad Ašeris nekaltas, bet meluotų sakydama, kad sūnaus charakteryje nemato jo tėvo temperamento blyksnių. Prasidėjus teismo bylai prieš Ašerį ji suvokia, kad toli gražu ne viską žino apie savo sūnų.

„Piktas medus“ – puikus, įtampos kupinas romanas, nepamirštama meilės istorija, jaudinamai ir giliai tyrinėjanti paslaptis, kurias saugome, ir riziką, kurią prisiimame norėdami būti savimi.

Tradiciškai Jodi Picoult naują knygą išleidžia kas dvejus metus, bet ištikimi autorės gerbėjai per trejus metus sulaukė trijų nuostabių kūrinių: „Dviejų kelių knyga“ (2021 m.), „Norėčiau, kad būtum čia“ (2022 m.) ir kartu su kita autore parašyto romano „Piktas medus“ (2023 m.)

Išskirtinė kūrinio gimimo istorija: Jennifer Finney Boylan susapnavo, kad rašo knygą kartu su Jodi Picoult. Kai Boylan tviteryje pasidalino įrašu apie savo sapną, su ja susisiekė Picoult ir pareiškė: „Rašom“.

„Skaitant tankiau ima plakti širdis ir, rodos, gali sudužti. Šiame bendrame dviejų bestselerių autorių romane nepriekaištingai susipina Olivijos ir Lilės istorijos, taip sukuriamas provokuojantis pasakojamas apie stiprybę, kurios reikia siekiant meilės ir pritarimo.“
The Washington Post

„Meistriškai susuktas pasakojimas, tikroviškas ir jaudinantis. Puikus bendradarbiavimo vaisius.“
Publishers Weekly

„Įtikina... Gerai sustyguotas pasakojimas, pabrėžiantis kelias itin aktualias problemas, kartu įpinantis smalsumą žadinantį teismo procesą, – vien dėl to verta perskaityti romaną.“
Kirkus Reviews

„Viena geriausių metų knygų.“
PopSugar

Jodi Picoult (Džoudi Pikou, g. 1966) – viena populiariausių šiuolaikinių JAV rašytojų, parašiusi trisdešimt romanų. Prinstono universitete ji įgijo literatūros tekstų rašymo bakalauro, Harvardo universitete – edukologijos magistro laipsnį.2003 m. jai buvo skirta New England Book Award premija už visą kūrybą.

Jennifer Finney Boylan (Dženifer Fini Boilan, g. 1958) yra bestselerių autorė, parašiusi aštuoniolika knygų. Kolumbijos universiteto Barnardo koledže jai pirmai suteiktas Annos Quindlen rašytojos rezidentės titulas. Rašo straipsnius The New York Times, savo šalyje gerai žinoma kaip žmogaus teisių gynėja.

Užsisakyti leidinį