Pradžia
lt
en

Tai, kas slypi tamsoje

Pradžia
Autorius: Lucy Score

New York Times ir USA Today bestselerių autorė Lucy Sore grįžta į Nokemautą Virdžinijos valstijoje su skaitytojų pamėgto romano „Tai, kas niekada nesibaigia“, pagrindinio veikėjo Nokso brolio Nešo istorija „Tai, kas slypi tamsoje“.

Geri vaikinai neįsimyli blogų merginų.

Nešas Morganas visada buvo žinomas kaip gerasis brolis Morganas, visiems negailintis šypsenų ir linksmų mirksnių. Bet dabar šis policijos nuovados viršininkas sveiksta po užpuolimo ir jo pietietišką žavesį temdo panikos priepuoliai ir košmarai. Iš jo liko tik niūrus šešėlis. Nešas nenori niekam iš artimųjų prisipažinti, kad kenčia. Bet naujoji kaimynė, protinga ir seksuali Lina, pastebi jį persekiojančią tamsą. Ji nemėgsta fizinio kontakto, nebent pirma jį inicijuoja, bet kažkodėl Nešo prisilietimai kitokie. Jis irgi tai jaučia. Tarp jų įsiplieskęs kūniškas ryšys jam padeda nusiraminti, o ją priverčia susimąstyti, kad galbūt verta pažiūrėti, kur tai nuves.

Deja, Lina ir pati turi paslapčių ir jei Nešas sužinos, kodėl iš tikrųjų ji atvyko į miestelį, niekada jai neatleis. Be to, ji neužmezga santykių. Niekada. Karštas, trumpas romanas su vietiniu policininku? Kodėl gi ne. Santykiai su vyru, kuris tikisi, kad ji miestelyje įleis šaknis? Nė už ką. Vos pasiekusi savo tikslą, Lina neketina užsibūti. Bet Nokemautas moka pavergti žmonių širdis. O kai Nešas apsisprendžia suartėti su Lina, jo neperkalbėsi... net jei tam reikės pažvelgti jo vos nepražudžiusiam pavojui į akis.

„Bestselerių autorė Lucy Score kuria už širdies griebiančias nuotaikingas meilės istorijas — ne išimtis ir naujausias romanas, pasižymintis jos firminiu žavesiu.“
Woman’s World

Užsisakyti leidinį