Breikeriai „Gtown bboys“

Ieškojimuose bibliotekoje siautė breikeriai

ieskojimai breiko ritmu


           Kovo 28 dieną iš ciklinio renginio “Ieškojimai” renginys jaunimui buvo kiek kitoks nei prieš tai buvę – jis alsavo energija bei judesiu. Į renginį rinkosi Hip Hop‘o bei įvairiais triukais pagarsėjusio breiko mėgėjai. Šįkart Vaikų literatūros skyrius ūžė nuo garsios muzikos, juoko ir  užkrečiamo judesio antplūdžio, o viso to kaltininkai buvo Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro breiko studija.

Edukacinio renginio metu breiko vadovė Enrika Stropienė kartu su savo auklėtiniais susirinkusiuosius stebino savo užsidegimu bei energija, kuri nepaliaujamai tryško iš kiekvieno jų. Susidomėję breiko paslaptimis, išgirdome išsamią istoriją apie šio šokio žanro atsiradimą, šios muzikos pasekėjus bei šokio paslaptis. Kiekvienas turėjome galimybę išgirsti įvairių bei įdomių istorijų, kurios susijusios su breikerių gyvenimu, išklausėme jų lūkesčius bei svajones. Šokio siautulyje radome laiko prisiminti dar žiemą vykusį televizijos projektą „Lietuvos talentai 2011”, kuriame pasirodė ir mūsų miesto breikeriai. Dalyviai atvirai pasakojo apie tuo metu užvaldžiusias emocijas bei potyrius.
Tikimės, kad kiekvienąkart „Ieškojimai“ iš tiesų bus vis kitokie, kurie suteiks tau, jaunam žmogui, galimybę parodyti save bei pasižiūrėti į kitus. Todėl kviečiame kiekvieną iš jūsų apsilankyti Vaikų literatūros skyriuje ir pasiūlyti savo temą, savo „ieškojimą“, kuris suteiks puikią progą kuriančiam, muzikuojančiam, piešiančiam, konstruojančiam, modeliuojančiam ar šiaip kaip gebančiam daryti kažką gero jaunam ieškotojui. Kreipkitės telefonu 861632040 arba ateikite pas mus, į Vaikų literatūros skyrių, pas bibliotekininkę Vaidą, ir mes pažadame, kad jau kitas „Ieškojimų“ renginys bus tavo.

Vyr. bibliotekininkė darbui su jaunimu Vaida Ubartienė