Indrė Borusaitė ir jos varlės

Indrė Borusaitė

         Ypatingą Vasario 29-ąją dieną Vaikų bibliotekoje vyko jau antrasis susitikimas iš ciklo „IEŠKOJIMAI“. Neformalioje aplinkoje jaunimas susirinko susipažinti su linksma bei talentinga „Minijos“ vidurinės mokyklos abituriente Indre Borusaite.
Simpatiška mergina ne tik stebino savo nuostabiu balsu, kuriamomis eilėmis, pieštais piešiniais, bet ir netradiciniu kolekcionavimo pomėgiu – varlėmis. Vakaro vedėjos, artimos Indrės draugės, Irena Ciparytė ir Agnė Šarkaitė atskleidė, jog Indrės varlių manija prasidėjo nekaltai, nuo jos ypač mėgiamos žalios spalvos, vėliau atsirado pirmoji draugo dovanota varlė, šiukšlinė su varlės atvaizdu, puodeliai, papuošalai, paveikslai, servetėlės, šlepetės ir t.t.. Viso abiturientės kolekcijoje puikuojasi net 204 varlės, keletas iš jų atvyko net iš Londono, Paryžiaus ar Maroko.
       Susitikimo metu ne tik Indrė, bet ir jos draugai dainavo bei grojo, Evelina

Vaitkutė jausmingomis dainomis pasveikino draugę, o Miglė Birgėlaitė savo sveikinimą išreiškė skambindama pianinu. Tradiciškai „Ieškojimų“ metu ant molberto buvo padėtas didelis popieriaus lapas, kuriame Indrės draugai ir kiti susirinkusieji rašė pačius gražiausius žodžius: linkėjo įkvėpimo, svajonių išsipildymo ir kūrybinių sparnų.
      Renginio metu abiturientę pasveikino ir Klaipėdos rajono savivaldybės vicemere Rūta Cirtautaitė, kuri padovanojusi knygą „Mažosios Lietuvos veidai ir vaizdai“ palinkėjo, nenustoti kurti ir iš daugybės talentų rasti savo tikrąjį kūrybinį kelią. Popietę vainikavo Vaikų bibliotekos darbuotojų įteikta 205-oji varlė ir nuoširdžiausi linkėjimai. Kviečiame visus prisijungti prie ieškančių, randančių, nebijančių parodyti save bei pažiūrėti į kitus. Jei ir tu esi vienas iš tokių – prisijunk prie mūsų Facebook grupėje „Ieškojimai“ arba skambink telefonu 861632040.

Albina Žvirblytė