Jaunimo piknike „Vienu ritmu" pristatytos bibliotekos paslaugos

       Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo Jaunimo piknike „Vienu ritmu“.  Bibliotekos palapinę gausiai lankiusiems šventės dalyviams ir svečiams pristatėme bibliotekos paslaugas, kvietėme išsirinkti knygų, išbandyti rankų taiklumą ir proto aštrumą smiginio ir protmūšio žaidime.

Didžiausio susidomėjimo, net nustebimo šūksnių, sulaukė interaktyvių leidinių  pristatymas. Muzikinės knygos, enciklopedijos, žurnalai su papildyta realybe domino ne tik  jaunuosius skaitytojus, bet ir suaugusiuosius. Naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais vartotojai turėjo galimybę pamatyti atgyjančias nuotraukas, išgirsti muziką, sužinoti atsakymus į klausimus, pateiktus knygoje ir t.t.
      Mėgstantiems keliauti ir norintiems pažinti savo kraštą bei smagiai praleisti laisvalaikį pristatėme interaktyvų Krašto paveldo gidą (www.krastogidas.lt). Tai Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos sukurtas interaktyvus žemėlapis-mobili programėlė ir informacinė svetainė, kuriuose galima rasti  informaciją apie įvairias lankytinas vietas, kultūros paveldo objektus. Vienas iš šio projekto partnerių - Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka - sukūrė 2 maršrutus: „Buvo visko: Ėvės takais“ ir  „Iš praeities į nūdieną ir ateitį. Pažintis su Klaipėdos rajono piliakalniais“.

Živilė Markutė-Armalienė

Nuotraukos - Vida Valaitytė-Ivakhnenko, Živilė Markutė-Armalienė