Klaipėdos rajono policijos komisariato veiklos ataskaita

     Vasario 14 dieną J. Lankučio viešojoje bibliotekoje Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė ir padalinių vadovai aptarė apskrities policijos praėjusių metų veiklą ir atsiskaitė visuomenei apie jos rezultatus. Jau trečius metus ši ataskaita pateikiama diskusijos forma, kuomet rajono gyventojai kviečiami užduoti jiems rūpimus klausimus apie policijos darbą.


Renginys prasidėjo apdovanojimais – patys aktyviausi policijos rėmėjai – Erenijus Spudys, Kristina Klenauskienė, Antanas Jankus buvo apdovanoti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėka ir policijos dovanėlėmis.
Pristatydamas darbo rezultatus vaizdinėje medžiagoje, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius akcentavo, kad 2017 metai iš tiesų buvo be galo sunkūs, nes tai pirmieji metai po užbaigtos vykdyti policijos reformos. Buvo daug nerimo ir nuogąstavimų, ar pavyks pasiekti užsibrėžtus tikslus. Tačiau pasidžiaugta, kad beveik visus tikslus pavyko sėkmingai įgyvendinti: daugiau ištirtų įvykių, išaiškintų sunkių bylų, sutrumpėjęs pareiškimų nagrinėjimo laikas, taip pat sutrumpėjęs reagavimo į pranešimus laikas. R. Vaitkevičius pabrėžė, kad visuomenės tyrimo duomenimis, išaugo pasitikėjimo Klaipėdos apskrities policija rodiklis, dabar jis siekia net 79 proc., o tai rodo, kad metai buvo išties sėkmingi. Viršininko pavaduotojas sakė, kad ir toliau bus tęsiama atlyginimų kėlimo pareigūnams programa ir bus siekiama, kad vidurinės grandies pareigūnai gautų 1000 eurų atlygį „į rankas“.
Po pristatymo pareigūnus sveikino ir jiems dėkojo už glaudų bendradarbiavimą su savivaldybe rajono vicemerė Violeta Riaukienė. „Tik nuoseklus, atsakingas ir visų kartu bendras darbas duoda rezultatų“, kalbėjo V. Riaukienė.
Vėliau komisariato viršininkė R. Stasiulaitienė pakvietė viršininko pavaduotoją R. Vaitkevičių, rajono Policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkę K. Linkienę, Veiklos skyriaus vyresniąją specialistę V. Capienę ir grupių vyresniuosius, kurie atsakinėjo į gyventojų užduodamus klausimus. Transliacijos žiūrovai labiausiai domėjosi situacija, kai po reformos neliko apylinkės inspektorių, taip pat smurto artimoje aplinkoje prevencija ir viešąja tvarka rajone.


Tekstas - Giedrė Ilginienė
Nuotraukos – Neringa Birbalienė