Vasaros skaitymo iššūkis

    Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos ir filialų skaitytojai aktyviai įsijungė į „Vasaros skaitymo iššūkio“ varžytuves. Skaitytojai turėjo įveikti 10 su knygų skaitymu susijusių užduočių. Jos – pačios įvairiausios: perskaityti knygą, kurios veiksmas vyksta egzotinėse šalyse, kurios pavadinime yra skaičius, kuri buvo uždrausta kitoje šalyje, pagal kurią sukurtas filmas ir pan.

Perskaičius pasirinktą knygą, reikėjo užpildyti lankstinuką, kurio įrašus bibliotekininkė patvirtindavo lipduku, o informaciją įkeldavo į bendrą duomenų bazę.
Rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko baigiamasis „Skaitymo iššūkio“ renginys, kurio metu buvo paskelbti projekto rezultatai ir įteiktos padėkos aktyviausioms bibliotekoms. Lietuvoje iššūkio varžytuvėse dalyvavo 66 bibliotekos ir jų filialai. Mūsų – Jono Lankučio viešoji biblioteka tarp Klaipėdos apskrities bibliotekų užėmė 1 VIETĄ!
Įdomioji statistika: dalyvavo net 92 skaitytojai, kurie perskaitė 709 knygas! Pačiai vyriausiai varžytuvių dalyvei – 86 metai, jauniausiam – 7 metai, vienai dalyvei teprireikė vos kelių savaičių, kad įveiktų visas užduotis.
Diplomais apdovanoti visi iššūkį įveikę skaitytojai, o penkiems aktyviausiems atiteko ir prizai. Akcijos prizininkai Albina Karalienė, Aironas Jucius, Inga Radzevičienė, Rimantė Butkutė ir Klaudija Janevičė apdovanoti „Skaitymo iššūkio“ kuprinėmis ir skaitymo pagalvėlėmis.
Dėkojame visiems skaitytojams, bibliotekininkėms už tokius puikius rezultatus!

Daugiau foto akimirkų -  bibliotekos facebook paskyroje.
Živilė Markutė-Armalienė
Nuotraukos – Jono Lankučio viešosios bibliotekos darbuotojų