Remigijaus Riekašiaus knygos „Gargždai. Futbolas. Banga" sutiktuvės

Gargždai – futbolo miestas. Net tas, kuris nenutuokia kurioje vietoje yra Gargždai, dažniausiai yra girdėjęs šūkį „Kas laimės, kas laimės? Gargždų „Banga““ Balandžio 25 d. Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje vykęs docento, politikos mokslų daktaro, neoficialaus futbolo klubo „Banga“ atstovo spaudai Remigijaus Riekašiaus knygos „Gargždai. Futbolas. Banga“ pristatymas įrodė, kad futbolas mūsų mieste turi gilias tradicijas ir yra mėgiamas miestelėnų ir svečių.


Knygos autorius papasakojo, kad knygą parašė per labai trumpą laiką – per pusę metų ir ji skirta futbolo klubo „Banga“ 50 metų jubiliejinei sukakčiai pažymėti. Į klausimą, kodėl toks knygos pavadinimas ir eiliškumas, atsakė: „pirmiausia atsirado miestas Gargždai, vėliau pradėta žaisti futbolą ir tik nuo 1966 metų atsirado „Banga““. Gargždų futbolo klubo „Banga“ metraštininkas pasidalijo prisiminimais, kaip rinko informaciją, papasakojo kaip atsirado pavadinimas „Banga“, kas sugalvojo šūkį, linksmų nutikimų iš futbolininkų gyvenimo, pasidžiaugė fanais, kurie komandą lydi į visas rungtynes.
Futbolo klubas „Banga“ neabejotinai yra Gargždų miesto simbolis, nes žaidėjai – daugiausia rajono gyventojai, o tribūnose visada pilna ištikimų fanų ir sirgalių.


Živilė Markutė-Armalienė
Nuotraukos – Juozo Gutausko, Živilės Markutės-Armalienės