Bibliotekoje auksiniais tonais suspindo kūryba

    Spalio 25 d. 15 val. į Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešąją biblioteką rinkosi visi, neabejingi kūrybai. Renginio „Kūryba spindi auksiniais tonais“ metu buvo pagerbti rajono literatų klubo nariai, įteikti pažymėjimai, įrodantys narystę „Potekstės“ klube.
    Data susitikimui parinkta simboliška – lygiai prieš 6 metus, 2006-aisiais, buvo įregistruotas klubas „Potekstė“. Tačiau ši proga - tik viena iš priežasčių susitikti: nuoširdus ir šiltas vakaras buvo skirtas pasidalinti prisiminimais apie jau nuveiktus darbus, suplanuoti tikslus ateinantiems metams. Taip pat literatams buvo pristatyta bibliotekos internetinė svetainė www.gargzdaivb.lt, kurioje, kraštiečiams skirtoje skiltyje, talpinama informacija apie kiekvieną klubo narį.
    Vakaro metu kiekvienas literatas paskaitė savo naujausią kūrybą, pasidalijo mintimis bei idėjomis. Sveikinimo žodį tarė ir kūrybinio įkvėpimo linkėjo literatas, Tarybos narys Albinas Klizas, Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė ir bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas. Direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė  kiekvienam svečiui įteikė po simbolišką, rudenišką dovanėlę – obuolį, kurį puošė prasmingi žymių žmonių žodžiai.
    Jaukus vakaras sušildė susirinkusių širdis, praskaidrino mintis bei leido dar kartą įsitikinti, kad kuriantys žmonės – tarsi tie rudeniški auksiniai tonai spindi mūsų kasdienybėje.

Donata Liutikaitė