Rosie Walsh „Vyras, kuris nepaskambino“

Šešios tobulos dienos. Tada jis dingo.
Meilės istorija, kurios ašis – tamsi paslaptis.
Kai Sara susipažįsta su Edžiu, juodu išsyk pamilsta vienas kitą. Sarai atrodo, kad jos gyvenimas pagaliau prasidėjo, Edis jaučia tą patį – regis, ir jis visą gyvenimą laukė jos. Sara tikra, kad juodu su Edžiu viską žino vienas apie kitą. Jam išvykus anksčiau suplanuotų atostogų ir pažadėjus paskambinti iš oro uosto, ji neturi dingsties juo suabejoti.
Bet jis nepaskambina.

Skaityti daugiau...

Renata Šerelytė „Izabelė“

Norėjosi išryškinti gaivališką, archajišką raganiškumo liniją kaip specifinį, tamsų moters sielos balsą, poetišką ir pragaištingą. Kaip gelmę, kurioje nušvitęs spindulys juodą inertišką vandenį paverčia auksiniu.
Ir nežinau, kuri iš jų raganiškesnė – Magdalena ar Izabelė.
Galiu pasakyti tik tiek – raganiškumas nėra tik vienoks ar kitoks įvaizdis. Tai gelmė, likimas, magiška žodžio galia...
Renata Šerelytė

Skaityti daugiau...

Lars Kepler „Triušių medžiotojas“

Praeities nusikaltimai nenuskęsta užmarštyje... Nei aukšti postai, nei žinomumas, nei turtas neapsaugo nuo keršto ir liguistos neapykantos.
Dueto, pasivadinusio Larso Keplerio pseudonimu, romanas „Triušių medžiotojas“ kupinas painaus siužeto, kai po sukrečiančios pradžios įtampa nė kiek nenuslūgsta ir išlaiko dėmesį iki netikėto galo.

Skaityti daugiau...

„Laikas eina žingsniais atsargiais“

Sveikiname Lietuvą

Jono Lankučio bibliotekos išleistame almanache, skirtame Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimui „Iš minčių ir akimirkų“ išsakėme troškimą, kad mūsų krašte neišsektų kūrybos srovė, kad būtų užtikrintas jos tęstinumas, kad būtų išleista dar ne viena Klaipėdos r. kūrėjų rinktinė. Šis palinkėjimas išsipildė – jūsų rankose Klaipėdos rajono literatų kūrybos almanachas „Laikas eina žingsniais atsargiais“.

Skaityti daugiau...

Jens Lapidus „Išnykti Stokholme“

Dideliame mieste gali nutikti bet kas...Užmiesčio viloje ima kaukti signalizacija. Saugos tarnybos darbuotojas, atvykęs jos patikrinti, aptinka sudarkytą lavoną... Atrodytų, tradicinė detektyvo pradžia... Bet ne visada būna taip, kaip atrodo... Nors aukos tapatybė nenustatyta, bet jau sulaikytas įtariamasis, kuris, prieš panirdamas į komą, pasirenka niekada baudžiamosiose bylose neatstovavusią naujokę advokatę ir dar paprašo jos susisiekti su vyru, devynerius metus kalėjusiu už įtariamojo tėvo pagrobimą.

Skaityti daugiau...