Susan Meissner „Šilko siūlų dėžutė“

Istorijos studentė Kendra Van Zant – vienintelis žmogus, kuriam garsi Oksfordo tapytoja Izabelė MakFarlend savo 93-iojo gimtadienio dieną sutinka duoti interviu apie Antrajame pasauliniame kare patirtus išbandymus. Tačiau, nepaisant visų išgyventų žiaurumų, poniai MakFarlend svarbiausia pagaliau papasakoti ir išpažinti metų metus sąžinę slėgusią skriaudą, padarytą mažajai sesutei Džulijai. Praeities paslapčių kraitį ponia MakFarlend atveria prisipažindama, jog Izabelė nėra tikrasis jos vardas.

Skaityti daugiau...

S. K. Tremayne „Ugnies vaikas“

S. K. Tremayne – daugelio literatūrinių premijų laureatas, šlovę pelnęs romanu „Ledo dvynės", kuris 2015 m. tapo The Sunday Times bestseleriu. Autorius su trenksmu grįžta pristatydamas kaustantį, mistišką, šiurpiai niūrų psichologinį trilerį „Ugnies vaikas".

Vos keturi žodžiai palaidojo jos svajones.
Iki Kalėdų tu mirsi...

Skaityti daugiau...

„Sugrįžti į Černobylį“

Lietuvių, išgyvenusių Černobylio pragarą, liudijimai.

1986 metų balandžio 26-oji, 01.23.47 – 01.23.50. Trys sekundės, po kurių pasaulis jau niekada nebebuvo toks, koks iki tol. SUGRĮŽTI Į ČERNOBYLĮ – unikali knyga, kurią būtina perskaityti visiems. Joje – lietuvių, išgyvenusių ir padėjusių likviduoti Černobylio katastrofą, autentiški prisiminimai + tiksli įvykių chronologija su iliustracijomis ir ekskliuzyvi ištrauka iš būsimos Skirmanto Pabendinsko knygos ISTORIJOS, KURIŲ JUMS NEPAPASAKOJAU.

Skaityti daugiau...

Vaiva Bukelskytė „Uždraustosios Kinijos paslaptys“

DAUGELIS ŽMONIŲ SUŽINOJĘ KAD GYVENU KINIJOJE, KLAUSIA „KODĖL KINIJA?“ Į ŠŲ KLAUSIMĄ ATSAKYTI NELENGVA, NES DĖL MANO PAČIAI NEŽINOMŲ PRIEŽASČIŲ KINIJA, JOS KULTŪRA, TRADICIJOS IR KULTŪRINIS PAVELDAS MANE ŽAVĖJO NUO MAŽENS...

- VAIVA BUKELSKYTĖ

Skaityti daugiau...

Aneta Anra „Niki. Dvigubas portretas“

Išviešintos baimės tampa nebebaisios. Tu šaudei į paveikslus, Niki, kartu sušaudydama savo agresiją ir žiaurumą. Sakei, kad tai tikras skorpioniškas poelgis. O, taip, Niki, mes tokios, tikros skorpionės.

Aneta Anra baigė dailėtyros magistrantūrą Vilniaus dailės akademijoje. Parašė tris romanus ir kelias pjese. Gyvena ir kuria Vilniuje, kartais – Paryžiuje.

Skaityti daugiau...