Thomas Erikson „Aplink mane – vien tik psichopatai“

Jie suvilioja ir apmulkina. Jie meluoja ir manipuliuoja, jie yra energijos vagys ir emociniai parazitai. Jie semiasi jėgų žlugdydami kitus žmones. Tai jų svarbiausias energijos šaltinis. Jie – manipuliatoriai, o tiesiai šviesiai – psichopatai. Ir jų kur kas daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio!

Pavadinimas APLINK MANE – VIEN TIK PSICHOPATAI buvo pasirinktas neatsitiktinai, nes aplink mus psichopatų yra daug daugiau, nei daugelis žmonių įsivaizduoja. Ši knyga padės Jums atpažinti manipuliacijų meistrą, ir, su tokiu susidūrus, nuo jo apsisaugoti.

Dažnai psichopato auka tapęs žmogus net praranda norą gyventi. Jis pasiduoda ir atrofuojasi psichologiškai arba, blogiausiu atveju, užsineria kilpą ant kaklo.

Knygos paskirtis – ne gąsdinti ar paskatinti pradėti įtarinėti supančius žmones. Priešingai – išmokyti atskirti, kuriais žmonėmis galite pasitikėti, o kurie – piktavaliai manipuliatoriai. Nesvarbu, ar esate įmonės vadovas, ieškantis naujo pavaduotojo, ar moteris, mananti sutikusį tą vienintelį – išmoksite atskirti, kurie iš aplinkinių yra nuoširdūs, o kurie ne. Sveikas požiūris į supančius žmones padės jums išvengti santykių katastrofos, tausos jūsų emocijas, apsaugos jūsų pasitikėjimą savimi ir jūsų pinigus.