Valter Long „Esame tai, ką valgome"

    Žinomo mokslininko Valter Longo knyga „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta“ atskleis tiesiog revoliucingus autoriaus atradimus, padėsiančius išsaugoti jaunystę, atsikratyti antsvorio ir kovoti su ligomis.


 Ilgesnis ir sveikesnis gyvenimas – tai, ką siūlo autorius, pristatydamas tarptautinio pripažinimo sulaukusią programą.
    Ar tai, ką valgome, gali lemti, kaip ilgai ir kaip sveikai gyvename? Kliniškai įrodytas atsakymas į šį klausimą yra „taip“. Ilgaamžiškumo dieta, kurią siūlo autorius knygoje „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta“ yra kur kas lengvesnė nei galite pagalvoti. Sukurta programa yra 25 metus trukusių tyrimų rezultatas. Valter Longo tyrinėjo senėjimą, mitybą ir ligas, o ši programa siūlo paprastą sprendimo būdą gyventi sveikai iki pat senatvės.
    Visa programos paslaptis yra kiekvienos dienos valgymo planas, kurį rasite knygoje, ir jo derinimas su moksliškai patvirtinta „badavimo“ dieta, kurios prireiks vos 3–4 kartus per metus. Ši dieta nesukels badaujant patiriamo silpnumo, mieguistumo ar energijos trūkumo, o leis patirti maisto ribojimo teigiamą poveikį.
„Badavimo“ dietą Valter Longo sukūrė po ilgų tyrimų, kurie padėjo nustatyti, kad tam tikra mityba gali suaktyvinti kamienines ląsteles ir paskatinti daugybės organų atsinaujinimą, o tai sumažina diabeto, vėžio, Alzheimerio ir širdies ligų riziką.