Noelle Hancock „Mano metai su Eleonora"

    Netekusi iš pažiūros stulbinančiai gero pramogų tinklaraštininkės darbo, Noelle Hancock nebežinojo, ko griebtis. Ilgus metus ji rašė apie įžymybių gyvenimus, tačiau pamiršo, kaip gyventi savąjį.

Skaityti daugiau...

Herbjørg Wassmo „Dinos testamentas“

    „Dinos testamentas“ – naujausia norvegų rašytojos Herbjørg Wassmo knyga, tęsianti knygų apie Diną seriją. Tai – nepaprasta ir įtraukianti istorija apie žmones, turinčius stiprybės ir ryžto atlaikyti visus jiems tenkančius išbandymus.

Skaityti daugiau...

Valter Long „Esame tai, ką valgome"

    Žinomo mokslininko Valter Longo knyga „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta“ atskleis tiesiog revoliucingus autoriaus atradimus, padėsiančius išsaugoti jaunystę, atsikratyti antsvorio ir kovoti su ligomis.

Skaityti daugiau...

Robertas Petrauskas „Barbarosa“

     Trečioji Roberto Petrausko knyga apie Antrąjį pasaulinį karą – „Barbarosa". Antrasis pasaulinis karas Europoje. Trečia knyga yra išsamiausia iki šiol parašyta lietuviška knyga apie Barbarosos operaciją, prasidėjusią 1941 metais, kai Vokietijos kariuomenė veržėsi į Sovietų sąjungą.

Skaityti daugiau...

Eric Berne „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“

    Anot garsaus JAV psichoanalitiko Erico Berneo kasdieniame gyvenime bendraudami žmonės atlieka tam tikrus vaidmenis ir žaidžia "žaidimus". Skirtingose situacijose jie įsijaučia į tam tikrą vaidmenį ir elgiasi pagal tam tikrą šabloną.

Skaityti daugiau...